Razmena studenata
  Campus Europae
  Ceepus

Početna > Međunarodna saradnja > Novosti >

Centar za istočnoevropske studije Univerziteta u Varšavi - konkurs za dodelu stipendija

Centar za istočnoevropske studije Univerziteta u Varšavi objavio XVII konkurs za dodelu stipendija za kandidate iz Istočne Evrope, Balkana, zemalja Kavkaza i centralne Azije

Poštovani,

Ljubazno Vas obaveštavamo da je Centar za istočnoevropske studije Univerziteta u Varšavi objavio XVII konkurs za dodelu 25 stipendija za kandidate do 30 godina starosti iz Istočne Evrope, Balkana, zemalja Kavkaza i centralne Azije. Stipendije su namenjene za završetak dvogodišnjih master studija u periodu od 1. novembra 2018. godine do 30. maja. 2020. godine. Detaljnije informacije o programima stipendiranja dostupne su u prilogu i na http://studium.uv.edu.pl/programi-stipendialne. Istovremeno napominjemo da je jedan od uslova konkurisanja poznavanje poljskog jezika.

Informacije o programima stipendiranja

Najljubaznije Vas molimo da informaciju o konkursu prosledite zainteresovanim osobama i po mogućnosti objavite na svom sajtu.

S poštovanjem,

Wiola  Metikoš